Spotkanie sympatyków EFT

Polski Instytut Terapii Skoncentrowanej na Emocjach EFT - Instytut EFT

Zapraszamy na kolejne spotkanie sympatyków EFT organizowane co roku przez nasz Instytut!

Termin: 14 czerwca 2026 r. (niedziela) w godzinach 16:30 – 19:00.
Miejsce: Ośrodek Intra, Bajana 40

Tradycyjnie w pierwszej części spotkania przedstawimy co nowego i ciekawego dzieje się w polskim i zagranicznym świecie EFT, porozmawiamy o planach Instytutu EFT oraz propozycjach, które mamy Wam do zaoferowania w nadchodzącym roku.

Kolejnym punktem – wzorem Filmowych Piątków – będzie wspólne oglądanie filmu, oraz krótka dyskusja na jego temat.

Na koniec czekają nas rozmowy i wymiana poglądów na temat EFT przy kawie, herbacie oraz pysznym cieście i przekąskach :). Mamy nadzieję, że pogoda dopisze i ta część spotkania odbędzie się w formie Garden Party :).

Serdecznie zapraszamy! Dołączcie do nas, żebyśmy wspólnie mogli się cieszyć rosnącym zainteresowaniem wokół najfajniejszego nurtu psychoterapii!

Wstęp na spotkanie jest darmowy, jednak wymaga wcześniejszej rejestracji.