Zapraszamy na kolejne spotkanie sympatyków EFT organizowane co roku przez nasz Instytut!
Termin: 14 czerwca 2026 r. (niedziela) w godzinach 16:30 – 19:00.
Miejsce: Ośrodek Intra, Bajana 40
Tradycyjnie w pierwszej części spotkania przedstawimy co nowego i ciekawego dzieje się w polskim i zagranicznym świecie EFT, porozmawiamy o planach Instytutu EFT oraz propozycjach, które mamy Wam do zaoferowania w nadchodzącym roku.
Kolejnym punktem – wzorem Filmowych Piątków – będzie wspólne oglądanie filmu, oraz krótka dyskusja na jego temat.
Na koniec czekają nas rozmowy i wymiana poglądów na temat EFT przy kawie, herbacie oraz pysznym cieście i przekąskach :). Mamy nadzieję, że pogoda dopisze i ta część spotkania odbędzie się w formie Garden Party :).
Serdecznie zapraszamy! Dołączcie do nas, żebyśmy wspólnie mogli się cieszyć rosnącym zainteresowaniem wokół najfajniejszego nurtu psychoterapii!
Wstęp na spotkanie jest darmowy, jednak wymaga wcześniejszej rejestracji.